kdo jsme?

2P Gastro je firma poskytující profesionální služby gastro provozům a restauracím. Od přípravy celého projektu kuchyně, přes dodávku velkokuchyňského zařízení a vybavení za férové ceny až po následný záruční a pozáruční servis. Prodáváme pouze gastro produkty ověřených a kvalitních značek. Salvis, Winterhalter, Wamsler, Ambach, Frima, Rilling, Coldline. To je jen zlomek široké škály výrobců, z jejichž produktů sestavujeme profesionální kuchyně. Spolupracujeme s celou řadou výrobců nerezových prvků velkokuchyní. Našimi zákazníky jsou všichni provozovatelé gastronomických provozů, kteří touží po skutečné kvalitě.

Ing. Libor Picek

Jednatel společnosti

Jan Kupec

Projektový manažer

Karolína Flaišman

Marketing

Lenka Picková

Finanční oddělení

NÁŠ PŘÍBĚH

Začalo to někdy v roce 1992, kdy jsem ještě při studiu na vysoké škole, dostal nabídku spolupráce s tehdejším podnikem Servis chlazení. Po dvou letech sbírání zkušeností v oblasti chladírenských technologií, v době restrukturalizace zaměstnavatele jsem v roce 1994 nastoupil cestu gastrotechnologa ve firmě AGS Nežárka. V roce 1996 jsme společně s rakouským majitelem významné firmy REGA Wien založili firmu REGA Plzeň, která později s koncem aktivit rakouského společníka v ČR změnila jméno na CITUS Praha. To období bylo obrovskou školou a nezaplatitelnou zkušeností. V roce 2005, kdy bohužel firma CITUS mířila do konkurzu, přišla nabídka spolupráce s tehdy ještě neznámou firmou InterGast. S mým příchodem na pozici specialisty kuchyňských celků došlo k rozšíření portfolia se mnou přicházejících produktů MKN, Henny Penny a dalších. Během prvních dvou let mého působení se obrat společnosti zvedl více než 3x a průběžně také přišli další kolegové do mého kuchyňského týmu, který tvořil významnou část obratu společnosti.

V letech 2011 až 2013 došlo bohužel k odklonu původních ideí o uspokojování potřeb zákazníka k filozofii vyvolání potřeb zákazníka a uspokojování potřeb vlastních. Tomu jsem již nechtěl dále přihlížet a založili jsme s mojí ženou, po vzoru naší úspěšné firmy 2P Účto firmu s názvem 2P Gastro spol. s r.o. Tady teď zúročujeme dříve nabyté znalosti a dále pokračuje ve filozofii vyhledávání a uspokojování potřeb gastronomických potřeb.

Naše filozofie

Naší filozofií je najít a následně uspokojit veškeré potřeby provozovatelů gastroprovozů. Je lhostejno, zda jsou ze státní či privátní sféry, všem bez rozdílu rádi pomůžeme s plánováním provozu od projektu po dodávku zařízení. Z toho důvodu spolupracujeme s významnými světovými výrobci kvalitních technologií.

CO DĚLÁME?

Máte zájem o prvotřídní kuchyni?