Kdo jsme?

2P Gastro je firma poskytující profesionální služby gastro provozům a restauracím. Od přípravy celého projektu kuchyně, přes dodávku velkokuchyňského zařízení a vybavení za férové ceny až po následný záruční a pozáruční servis. Prodáváme pouze gastro produkty ověřených a kvalitních značek. Salvis, Winterhalter, Wamsler, Ambach, Frima, Rilling, Coldline. To je jen zlomek široké škály výrobců, z jejichž produktů sestavujeme profesionální kuchyně. Spolupracujeme s celou řadou výrobců nerezových prvků velkokuchyní. Našimi zákazníky jsou všichni provozovatelé gastronomických provozů, kteří touží po skutečné kvalitě.

Náš příběh.

Začalo to někdy v roce 1992, kdy jsem ještě při studiu na vysoké škole, dostal nabídku spolupráce s tehdejším podnikem Servis chlazení. Po dvou letech sbírání zkušeností v oblasti chladírenských technologií, v době restrukturalizace zaměstnavatele jsem v roce 1994 nastoupil cestu gastrotechnologa ve firmě AGS Nežárka. V roce 1996 jsme společně s rakouským majitelem významné firmy REGA Wien založili firmu REGA Plzeň, která později s koncem aktivit rakouského společníka v ČR změnila jméno na CITUS Praha. To období bylo obrovskou školou a nezaplatitelnou zkušeností. V roce 2005, kdy bohužel firma CITUS mířila do konkurzu, přišla nabídka spolupráce s tehdy ještě neznámou firmou InterGast. S mým příchodem na pozici specialisty kuchyňských celků došlo k rozšíření portfolia se mnou přicházejících produktů MKN, Henny Penny a dalších. Během prvních dvou let mého působení se obrat společnosti zvedl více než 3x a průběžně také přišli další kolegové do mého kuchyňského týmu, který tvořil významnou část obratu společnosti.

V letech 2011 až 2013 došlo bohužel k odklonu původních ideí o uspokojování potřeb zákazníka k filozofii vyvolání potřeb zákazníka a uspokojování potřeb vlastních. Tomu jsem již nechtěl dále přihlížet a založili jsme s mojí ženou, po vzoru naší úspěšné firmy 2P Účto firmu s názvem 2P Gastro spol. s r.o. Tady teď zúročujeme dříve nabyté znalosti a dále pokračuje ve filozofii vyhledávání a uspokojování potřeb gastronomických potřeb.

Náše filozofie.

Naší filozofií je najít a následně uspokojit veškeré potřeby provozovatelů gastroprovozů. Je lhostejno, zda jsou ze státní či privátní sféry, všem bez rozdílu rádi pomůžeme s plánováním provozu od projektu po dodávku zařízení. Z toho důvodu spolupracujeme s významnými světovými výrobci kvalitních technologií.

Co děláme?

Proč si vybrat na kuchyni právě nás?

Jsme rychlí!

Zbytečně nezdržujeme. Víme, že čas jsou peníze a proto se na Vaší kuchyni vrhneme co nejdříve!

Ručíme za kvalitu

Své dodavatele si pečlivě vybíráme, dáme ruku do ohně jak za dodané spotřebiče, tak projekt samotný.

Ptáme se

Chceme vědět všechno! Ať je vaše kuchyně přesně taková, jakou jste si představovali.

Dodržíme rozpočet

Držíme se Vašich požadavků a kuchyni Vám navrhneme kvalitně, aniž bychom Vás zruinovali.

V našich kuchyních vaří ti nejlepší!

FC Victoria Plzeň

Pro Victorii Plzeň jsme zajišťovali kompletní služby. Od navržení jednotlivých částí v projektu po dodání a instalaci spotřebičů.

Prohlédnout realizaci

Doosan Škoda Power

Naše první velká dodávka po založení firmy. Pro tradičního plzeňského výrobce turbin, jsme dodali kompletní výdejní systém.

Prohlédnout realizaci

Palmovka - bistro hala

Pro skupinu Metrostav jsme dodali kompletní kuchyni, mycí úseky i výdejní linku. Celý provoz je umístěn v historické budově.

Prohlédnout realizaci

Hotel KIN Olympia Zadov

Nejmodernější kuchyně na Šumavě. Přesně takovou jsme vytvořili pro hotel KIN Olympia Zadov.

Prohlédnout realizaci

Rádi pomůžeme i s vaší kuchyní,napište nám, nebo zavolejte!

Ing. Libor Picek

Jednatel společnosti

+420 608 294 851picek@2pgastro.cz

Jan Kupec

Projektový manažer

+420 778 061 909kupec@2pgastro.cz

Karolína Picková

Marketing

+420 774 149 149karolina@2pgastro.cz

Lenka Picková

Finanční oddělení

+420 777 900 535pickova@2pgastro.cz

Kam za námi přijet?

Nepomucká 159A, 326 00 Plzeň 2-Slovany

2P Gastro s.r.o.Nepomucká 944, 326 00 Plzeň 2 - Slovany

IČ: 021 203 56DIČ: CZ 021 203 56

tel.: 373 543 481info@2Pgastro.cz