Produkty 2P Gastro

Objednejte si přes nás gastro produkty prvotřídní kvality od výrobců Salvis, Winterhalter, Blanco, Hiber a mnoha dalších. Ať už potřebujete konvektomat, gastro digestoř nebo chladící box, jste tu správně. Více informací»

Projekty kuchyní

Potřebujete profesionální projekt pro Vaší kuchyni? Díky naší spolupráci s řadou českých renomovaných kuchařů Vám zajistíme perfektní projekt pro Váš nový provoz. Více informací»

Gastro servis

Ať už potřebujete pravidelnou kontrolu, servis nebo gastro pohotovost, jsme tady vždy pro Vás. A protože si uvědomujeme, jak je hladký průběh Vašeho podnikání důležitý zřídili jsme Hot-line +420 608 294 851. Více informací»

 

Winterhalter

Firma Winterhalter je specialistou v oboru gastro myček nádobí. Tato firma je naším partnerem a my jsme rádi, že našim zákazníkům můžeme poskytovat tak kvalitní produkty vyráběné touto firmou.

Nejedná se ale pouze o myčky. Tato firma poskytuje v oblasti profesionálního mytí nádobí komplexní řešení. Již po desetiletí máte možnost využívat i mycí prostředky, technologie a další produkty na úpravu vody od firmy Winterhalter. To Vám dodá jistotu, že Vaše nádobí bude vždy čisté. Kontaktujte nás a užijte si čistotu jménem Winterhalter.

Winterhalter

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *