Produkty 2P Gastro

Objednejte si přes nás gastro produkty prvotřídní kvality od výrobců Salvis, Winterhalter, Blanco, Hiber a mnoha dalších. Ať už potřebujete konvektomat, gastro digestoř nebo chladící box, jste tu správně. Více informací»

Projekty kuchyní

Potřebujete profesionální projekt pro Vaší kuchyni? Díky naší spolupráci s řadou českých renomovaných kuchařů Vám zajistíme perfektní projekt pro Váš nový provoz. Více informací»

Gastro servis

Ať už potřebujete pravidelnou kontrolu, servis nebo gastro pohotovost, jsme tady vždy pro Vás. A protože si uvědomujeme, jak je hladký průběh Vašeho podnikání důležitý zřídili jsme Hot-line +420 608 294 851. Více informací»

 

Výkup gastro zařízení pouze při nákupu nového zařízení

Rekonstruujete Vaši  stávající restauraci a nevíte co se starým zařízením?

V případě, že u nás nakoupíte nová zařízení o ta stará se Vám postaráme. V závislosti na jejich stavu Vám odečteme při nákupu nového zařízení férovou cenu.

U 2P Gastro funguje výkup gastro zařízení protiúčtem férově a na svém starém spotřebiči neproděláte. Nabízíme odpovídající ceny! Pokud tedy vlastníte přesně takový spotřebič, který již zkrátka musí jít dál, využijte naší nabídky výkupu gastro zařízení a kontaktuje nás!

Výkup gastro zařízení

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *