Produkty 2P Gastro

Objednejte si přes nás gastro produkty prvotřídní kvality od výrobců Salvis, Winterhalter, Blanco, Hiber a mnoha dalších. Ať už potřebujete konvektomat, gastro digestoř nebo chladící box, jste tu správně. Více informací»

Projekty kuchyní

Potřebujete profesionální projekt pro Vaší kuchyni? Díky naší spolupráci s řadou českých renomovaných kuchařů Vám zajistíme perfektní projekt pro Váš nový provoz. Více informací»

Gastro servis

Ať už potřebujete pravidelnou kontrolu, servis nebo gastro pohotovost, jsme tady vždy pro Vás. A protože si uvědomujeme, jak je hladký průběh Vašeho podnikání důležitý zřídili jsme Hot-line +420 608 294 851. Více informací»

 

Výkup gastro zařízení

Nechte nás, abychom Vás zbavili Vašich starých spotřebičů! Provozujeme i spolehlivý výkup gastro zařízení! Máme zájem o konvektomaty, sporáky, fritézy, salamandery, chladicí techniku nebo digestoře – všeho druhu a stáří. Nabídněte nám zkrátka cokoli, co Vám v kuchyni již překáží!

U 2P Gastro funguje výkup gastro zařízení férově a na svém starém spotřebiči neproděláte. Nabízíme odpovídající ceny! Pokud tedy vlastníte přesně takový spotřebič, který již zkrátka musí jít dál, využijte naší nabídky výkupu gastro zařízení a kontaktuje nás!

Výkup gastro zařízení

 

2 Responses to Výkup gastro zařízení

  1. Jan Ben napsal:

    Dobrý den chtěl jsem se optat zdali by ste měli zájem o myčku alba a za jakou cenu, děkuji s pozdravem Jan Ben

  2. hradiská marie napsal:

    dobrý den, nabízím průchozí myčku nádobí alba, nutná výměna čarpadla (někdy teče), je na 380V. Jáká by byla cca cena za výkup? Děkuji za odpověď Hradiská

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *