Produkty 2P Gastro

Objednejte si přes nás gastro produkty prvotřídní kvality od výrobců Salvis, Winterhalter, Blanco, Hiber a mnoha dalších. Ať už potřebujete konvektomat, gastro digestoř nebo chladící box, jste tu správně. Více informací»

Projekty kuchyní

Potřebujete profesionální projekt pro Vaší kuchyni? Díky naší spolupráci s řadou českých renomovaných kuchařů Vám zajistíme perfektní projekt pro Váš nový provoz. Více informací»

Gastro servis

Ať už potřebujete pravidelnou kontrolu, servis nebo gastro pohotovost, jsme tady vždy pro Vás. A protože si uvědomujeme, jak je hladký průběh Vašeho podnikání důležitý zřídili jsme Hot-line +420 608 294 851. Více informací»

 

Vybavení restaurace

Vybavení restaurace je třeba vybírat pečlivě. Za kvalitní produkty si možná připlatíte, ale do budoucna to je správné rozhodnutí. Jednak Vám déle vydrží bez poškození, a jednak vám ušetří čas i provozní náklady celé restaurace. 2P Gastro nabízí špičkové produkty v oblasti vybavení restaurace od společností Blanco, Salvis, Winterhalter nebo Rational.

Základním vybavením restaurace je jistě konvektomat. Ten Vám pomůže udělat výtečné pokrmy pro Vaše zákazníky, a navíc budete ještě vše bez problému stíhat. Konvektomat je totiž schopen pojmout velké množství pokrmů naráz, bez nejmenšího náznaku smíchání chutí pokrmy připravit, a na konci směny se díky automatickému systému ještě sám vydezinfikuje! Konvektomat se tak stane neocenitelným pomocníkem v každé kuchyni. 2P Gastro je dodavatel špičkových konvektomatů Rational a Salvis.

Tím ale u nás vybavení restaurace nekončí. V nabídce máme prvotřídní sporáky, fritézy, chladicí techniku nebo myčky nádobí. Stačí si projít naší nabídku produktů nebo nás rovnou kontaktovat.

Vybavení restaurace