Produkty 2P Gastro

Objednejte si přes nás gastro produkty prvotřídní kvality od výrobců Salvis, Winterhalter, Blanco, Hiber a mnoha dalších. Ať už potřebujete konvektomat, gastro digestoř nebo chladící box, jste tu správně. Více informací»

Projekty kuchyní

Potřebujete profesionální projekt pro Vaší kuchyni? Díky naší spolupráci s řadou českých renomovaných kuchařů Vám zajistíme perfektní projekt pro Váš nový provoz. Více informací»

Gastro servis

Ať už potřebujete pravidelnou kontrolu, servis nebo gastro pohotovost, jsme tady vždy pro Vás. A protože si uvědomujeme, jak je hladký průběh Vašeho podnikání důležitý zřídili jsme Hot-line +420 608 294 851. Více informací»

 

Vybavení pizzerie

Pro gastro podniky, které se na pizzu ať už specializují nebo jí mají jako vedlejší produkt, jsme schopni dodat kvalitní vybavení pizzerie od italské společnosti Coldline.

Tím nejdůležitějším vybavením pizzerie je samozřejmě pec. Pec na pizzu může být vedle klasické zděné také elektrická. Ta má o něco menší nároky na prostor, a i kvalitu práce. Jedno z kritérií, které byste měli přednostně zvážit před pořízením, je velikost pečící plochy – ta určuje kolik pizz stejného průměru lze připravovat najednou (například 4x32cm, 6x28cm, 1x50cm). Dále je třeba také vzít v úvahu nejvyšší možnou teplotu pracovní plochy – ideální je cca. 450 – 500 °C.

Zajistíme Vám i další nezbytné vybavení pizzerie jako hnětače těsta, lisy na těsto, krouhače zeleniny, kutry, myčky na nádobí a chladící techniku. Stačí nás kontaktovat!

Zajímá Vás spíše vybavení do klasické restaurace? Pokračujte zde