Produkty 2P Gastro

Objednejte si přes nás gastro produkty prvotřídní kvality od výrobců Salvis, Winterhalter, Blanco, Hiber a mnoha dalších. Ať už potřebujete konvektomat, gastro digestoř nebo chladící box, jste tu správně. Více informací»

Projekty kuchyní

Potřebujete profesionální projekt pro Vaší kuchyni? Díky naší spolupráci s řadou českých renomovaných kuchařů Vám zajistíme perfektní projekt pro Váš nový provoz. Více informací»

Gastro servis

Ať už potřebujete pravidelnou kontrolu, servis nebo gastro pohotovost, jsme tady vždy pro Vás. A protože si uvědomujeme, jak je hladký průběh Vašeho podnikání důležitý zřídili jsme Hot-line +420 608 294 851. Více informací»

 

Vybavení baru

Pro provozovatele nočních podniků jsme schopni dodat také kvalitní vybavení baru – od výčepní techniky po chladící zařízení. Kontaktuje nás a my Vám vybereme to nejlepší!

Základní vybavení baru je samozřejmě výčepní zařízení. Jsme schopni obstarat klasické i moderní výčepní stojany, a také nejmodernější samoobslužné. K nim si můžete pořídit odkapové podložky s ostřikem, vykrojením i bez, narážeče na KEG sudy nebo i ruční výčepy.

Mezi vybavením baru nesmí chybět ani myčka na sklo. Naším výhradním dodavatelem je německá společnost Winterhalter.