Produkty 2P Gastro

Objednejte si přes nás gastro produkty prvotřídní kvality od výrobců Salvis, Winterhalter, Blanco, Hiber a mnoha dalších. Ať už potřebujete konvektomat, gastro digestoř nebo chladící box, jste tu správně. Více informací»

Projekty kuchyní

Potřebujete profesionální projekt pro Vaší kuchyni? Díky naší spolupráci s řadou českých renomovaných kuchařů Vám zajistíme perfektní projekt pro Váš nový provoz. Více informací»

Gastro servis

Ať už potřebujete pravidelnou kontrolu, servis nebo gastro pohotovost, jsme tady vždy pro Vás. A protože si uvědomujeme, jak je hladký průběh Vašeho podnikání důležitý zřídili jsme Hot-line +420 608 294 851. Více informací»

 

Veletrh Top Gastro & Hotel

Již 10. ročník gastronomického veletrhu Top Gastro & Hotel 2016 se na Výstavišti v Pražských Holešovicích uskuteční 18. – 21. 2. 2016. Jedná se o jednu z nejvýznamnějších akcí ve svém oboru v České republice. Za poslední roky zaznamenal veletrh Top Gastro & Hotel velký nárůst zájmu. V roce 2015 se ho zúčastnilo celkem 170 vystavovatelů z 12 států a celkem jej navštívilo 31 550 návštěvníků, očekávání jsou tento rok tedy velmi vysoká!

Veletrh Top Gastro& Hotel je tematicky rozdělen. V PROFI ZÓNĚ budou své produkty předvádět firmy specializující se na vybavení hotelů, penzionů či restaurací. DRINK & DELICACIES ZÓNA se bude specializovat na firmy a distributory alko i nealko nápojů. TOP & CAFÉ ZÓNA bude místem, kde budou probíhat soutěže, barmanská show nebo degustace kávy. Veletrh Top Gastro& Hotel je svým složením opravdu rozmanitý.

Top Gastro & Hotel je tedy zajímavou akcí, na které by neměl chybět nikdo, kdo se pohybuje na poli gastronomie. To svoje si tam najde opravdu každý!

top gastro