Produkty 2P Gastro

Objednejte si přes nás gastro produkty prvotřídní kvality od výrobců Salvis, Winterhalter, Blanco, Hiber a mnoha dalších. Ať už potřebujete konvektomat, gastro digestoř nebo chladící box, jste tu správně. Více informací»

Projekty kuchyní

Potřebujete profesionální projekt pro Vaší kuchyni? Díky naší spolupráci s řadou českých renomovaných kuchařů Vám zajistíme perfektní projekt pro Váš nový provoz. Více informací»

Gastro servis

Ať už potřebujete pravidelnou kontrolu, servis nebo gastro pohotovost, jsme tady vždy pro Vás. A protože si uvědomujeme, jak je hladký průběh Vašeho podnikání důležitý zřídili jsme Hot-line +420 608 294 851. Více informací»

 

Tlakové parní komory

Salvis Vitality Pro je tlaková parní komora, která kuchaři zkrátí čas přípravy mnoha jídel. Doba vaření se zkrátí až o 70%. Přesně to dělá kombinace horké páry a tlaku. Vitamíny i minerály zůstanou zachovány. Navíc bude zelenina stále hrát krásnými barvami. Díky velmi výhodnému poměru ceny a výkonu s dlouhodobou spolehlivostí si můžete být jisti, že se Vám tlaková parní komora Vitality Pro vyplatí.

Zelenina, těstoviny, ryby nebo dokonce masa! To vše bude mít nyní s parní komorou od Salvis jedinečnou chuť, kterou každý zákazník ocení. Všechny další informace najdete v našem prospektu, který Vám rádi poskytneme. Stačí nás kontaktovat.

Tlakova_parni_komora

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *