Produkty 2P Gastro

Objednejte si přes nás gastro produkty prvotřídní kvality od výrobců Salvis, Winterhalter, Blanco, Hiber a mnoha dalších. Ať už potřebujete konvektomat, gastro digestoř nebo chladící box, jste tu správně. Více informací»

Projekty kuchyní

Potřebujete profesionální projekt pro Vaší kuchyni? Díky naší spolupráci s řadou českých renomovaných kuchařů Vám zajistíme perfektní projekt pro Váš nový provoz. Více informací»

Gastro servis

Ať už potřebujete pravidelnou kontrolu, servis nebo gastro pohotovost, jsme tady vždy pro Vás. A protože si uvědomujeme, jak je hladký průběh Vašeho podnikání důležitý zřídili jsme Hot-line +420 608 294 851. Více informací»

 

Pultový mrazák

Pokud vám nestačí mrazící prostor ve Vaší lednici, je pultový mrazák jasnou volbou. Nabízí totiž velký prostor pro ukládání zmražených potravin. Pultový mrazák je třeba vybírat pečlivě, kvůli spotřebě je lepší mít menší a plný mrazák, než velký a poloprázdný. To vše má vliv na celkové náklady.

pultový mrazák

Většina moderních pultových mrazáků disponuje elektrickou třídou A+ a vyšší. Třída mrazení je udávána v ¨hvězdičkách“ (1-4) od -6 °C do – 24 °C. Mrazák má i různé funkce. Například ¨fast freezing“, kdy pultový mrazák zvýší svůj výkon k celkovému mražení. Za zmínku stojí i údaj akumulační doba – jedná se o dobu, po kterou vydrží potraviny zmražené uvnitř mrazáku při výpadku proudu, minimum by mělo být 30h! Také je možnost si vybrat mezi truhlicovým a šuplíkovým mrazákem.

2P Gastro nabízí špičkové pultové mrazáky od italské značky Coldline, které budou skvělým pomocníkem i ve Vaší kuchyni!