Produkty 2P Gastro

Objednejte si přes nás gastro produkty prvotřídní kvality od výrobců Salvis, Winterhalter, Blanco, Hiber a mnoha dalších. Ať už potřebujete konvektomat, gastro digestoř nebo chladící box, jste tu správně. Více informací»

Projekty kuchyní

Potřebujete profesionální projekt pro Vaší kuchyni? Díky naší spolupráci s řadou českých renomovaných kuchařů Vám zajistíme perfektní projekt pro Váš nový provoz. Více informací»

Gastro servis

Ať už potřebujete pravidelnou kontrolu, servis nebo gastro pohotovost, jsme tady vždy pro Vás. A protože si uvědomujeme, jak je hladký průběh Vašeho podnikání důležitý zřídili jsme Hot-line +420 608 294 851. Více informací»

 

Prodej gastro vybavení

Prodej gastro vybavení zajišťujeme pro špičkové jídelny, restaurace a jiné provozy. Díky tomu máme jasný přehled o tom, které technologie, budou pro Váš provoz to nejlepší.

prodej gastro vybavení

Každý provoz má jiné potřeby, vyžaduje jiná zařízení. Využijete-li tedy náš prodej gastro vybavení, budete mít jistotu, že i k Vašemu provozu přistoupíme s potřebnou dávkou pečlivosti a nenecháme nic náhodě.

Naše dlouholeté zkušenosti vás navíc ochrání od špatných rozhodnutí. Víme totiž, které nové technologie přináší pravou hodnotu a které jsou jen výstřelkem módy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *