Produkty 2P Gastro

Objednejte si přes nás gastro produkty prvotřídní kvality od výrobců Salvis, Winterhalter, Blanco, Hiber a mnoha dalších. Ať už potřebujete konvektomat, gastro digestoř nebo chladící box, jste tu správně. Více informací»

Projekty kuchyní

Potřebujete profesionální projekt pro Vaší kuchyni? Díky naší spolupráci s řadou českých renomovaných kuchařů Vám zajistíme perfektní projekt pro Váš nový provoz. Více informací»

Gastro servis

Ať už potřebujete pravidelnou kontrolu, servis nebo gastro pohotovost, jsme tady vždy pro Vás. A protože si uvědomujeme, jak je hladký průběh Vašeho podnikání důležitý zřídili jsme Hot-line +420 608 294 851. Více informací»

 

Nový konvektomat SALVIS

Více prostoru. Vyšší výkon. Více stylu. Nový Salvis konvektomat CucinaEVO nejprve zaujme svým elegantním černým designem. Stylová tvář se perfektně hodí do nových koncepcí „Show kitchen“, ale i do stávajících výrobních kuchyní. Modely QT jsou standardně vybaveny varnou komorou pojmoucí  GN velikosti 2/1 a poskytují jedinečný koncept 4 v 1 varné komory. Ta umožňuje vložení GN 1/1 příčně nebo podélně, standardní pekařské plechy 400 x 600, a GN 2/1. Využití plné kapacity s GN až do hloubky 100 mm s dokonalým výsledkem.

Jako variantu představujeme prostorově úsporné, modely Salvis CucinaEVO T. Ty jsou k dispozici jako kompaktní jednotky s pouze 55 cm šířky.

Nově vyvinutý způsob vyvíjení páry na všech modelech poskytuje až o 25% vyšší efektivitu vaření. Nový způsob kontroly množství páry zajišťuje šťavnaté masové pokrmy a vynikající pekařské výrobky.

Vyvinuto kuchaři pro kuchaře !!!!combi-steamer 10xGN1-1_QT_banqueting_GN-rack combi-steamer_6xGN1-1_T combi-steamer_10xGN1-1_T

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *