Produkty 2P Gastro

Objednejte si přes nás gastro produkty prvotřídní kvality od výrobců Salvis, Winterhalter, Blanco, Hiber a mnoha dalších. Ať už potřebujete konvektomat, gastro digestoř nebo chladící box, jste tu správně. Více informací»

Projekty kuchyní

Potřebujete profesionální projekt pro Vaší kuchyni? Díky naší spolupráci s řadou českých renomovaných kuchařů Vám zajistíme perfektní projekt pro Váš nový provoz. Více informací»

Gastro servis

Ať už potřebujete pravidelnou kontrolu, servis nebo gastro pohotovost, jsme tady vždy pro Vás. A protože si uvědomujeme, jak je hladký průběh Vašeho podnikání důležitý zřídili jsme Hot-line +420 608 294 851. Více informací»

 

Moderní kuchyně

2P Gastro jde s dobou, a nabízíme tedy ty nejkvalitnější produkty do profesionálních a moderních kuchyní. Výrobky našich dodavatelů procházejí neustálou inovací – ať už jde o konvektomaty, salamandery, myčky nebo velkou novinku na trhu Holdmaker+. Moderní kuchyně s touto technikou významně ušetří náklady, pracovní sílu a navíc se v nich navzdory složité technologii příjemně pracuje. Dalším přínosem je moderní design, který zaručí, že každý produkt od nás bude ve Vaší kuchyni nejen pomocníkem, ale i ozdobou.

moderní kuchyně

Tím nejlepším příkladem techniky do moderní kuchyně je již zmiňovaný český produkt Holdmaker+. Toto gastro zařízení zaručuje co nejmenší ztráty suroviny při tepelné úpravě oproti klasickým zařízením. Disponuje velkou kapacitou 3xGN/1-65mm s rozměry š. 410 hl. 660 x v. 405 mm a obsahuje jak přednastavené režimy tepelné úpravy, tak i režim manuální. Uživateli se tedy přizpůsobí na 100% – a to je jeden z hlavních znaků moderní kuchyně.

 

Přeměna v moderní kuchyň začíná v 2P Gastro!