Produkty 2P Gastro

Objednejte si přes nás gastro produkty prvotřídní kvality od výrobců Salvis, Winterhalter, Blanco, Hiber a mnoha dalších. Ať už potřebujete konvektomat, gastro digestoř nebo chladící box, jste tu správně. Více informací»

Projekty kuchyní

Potřebujete profesionální projekt pro Vaší kuchyni? Díky naší spolupráci s řadou českých renomovaných kuchařů Vám zajistíme perfektní projekt pro Váš nový provoz. Více informací»

Gastro servis

Ať už potřebujete pravidelnou kontrolu, servis nebo gastro pohotovost, jsme tady vždy pro Vás. A protože si uvědomujeme, jak je hladký průběh Vašeho podnikání důležitý zřídili jsme Hot-line +420 608 294 851. Více informací»

 

Kuchyně na míru

Díky našim dlouholetým zkušenostem v oboru, jsme schopni navrhnout vhodný koncept pro daný provoz a optimalizovat pro tento koncept navrhované technologie. Kuchyně na míru jsou prodiskutovávány se šéfkuchaři, aby bylo dosaženo maximálního komfortu při práci.

kuchyně na míru

Gastro na míru je jednou z našich specialit a tato služba je u nás velice žádaná. S našimi zákazníky totiž spolupracujeme od samého začátku návrhu kuchyně na míru, a jsme s nimi od prvotních plánů až po celkovou montáž, kterou provádíme ve velmi krátkých termínech. Dále prostřednictvím cyklických preventivních prohlídek a kontrol snižujeme následné náklady případných poruch.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *