Produkty 2P Gastro

Objednejte si přes nás gastro produkty prvotřídní kvality od výrobců Salvis, Winterhalter, Blanco, Hiber a mnoha dalších. Ať už potřebujete konvektomat, gastro digestoř nebo chladící box, jste tu správně. Více informací»

Projekty kuchyní

Potřebujete profesionální projekt pro Vaší kuchyni? Díky naší spolupráci s řadou českých renomovaných kuchařů Vám zajistíme perfektní projekt pro Váš nový provoz. Více informací»

Gastro servis

Ať už potřebujete pravidelnou kontrolu, servis nebo gastro pohotovost, jsme tady vždy pro Vás. A protože si uvědomujeme, jak je hladký průběh Vašeho podnikání důležitý zřídili jsme Hot-line +420 608 294 851. Více informací»

 

Konvektomaty Rational

Německé konvektomaty Rational patří mezi nespolehlivější a nejkvalitnější na světě. Mezi jejich přednosti patří vysoká kvalita výsledného pokrmu, dlouhá životnost a uživatelsky příjemná obsluha – to znamená ty nejdůležitější atributy pro gastronomický podnik. Pokud tedy chcete ušetřit náklady, energii a pracovní sílu jsou konvektomaty Rational jasnou volbou i do Vaší kuchyně.

konvektomaty rational

Konvektomaty Rational jsou schopny pojmout velké množství pokrmů bez smíchání chutí. Tím šetří náklady a pracovní sílu v celé kuchyni, a výsledný pokrm má navíc i větší nutriční hodnotu. Jedná se vlastně o několik gastro zařízení v jednom. Používají se pro mnoho způsobů tepelné úpravy – například pečení, smažení, grilování nebo vaření na páře. Nejprodávanější typ konvektomatu Rational je model SCC 5S 61 – díky svým rozměrům se šesti vsuny na GN 1/1 se do něj vejde až 80 porcí najednou.

Pro více informací o konvektomatech Rational kontaktuje 2P Gastro!