Produkty 2P Gastro

Objednejte si přes nás gastro produkty prvotřídní kvality od výrobců Salvis, Winterhalter, Blanco, Hiber a mnoha dalších. Ať už potřebujete konvektomat, gastro digestoř nebo chladící box, jste tu správně. Více informací»

Projekty kuchyní

Potřebujete profesionální projekt pro Vaší kuchyni? Díky naší spolupráci s řadou českých renomovaných kuchařů Vám zajistíme perfektní projekt pro Váš nový provoz. Více informací»

Gastro servis

Ať už potřebujete pravidelnou kontrolu, servis nebo gastro pohotovost, jsme tady vždy pro Vás. A protože si uvědomujeme, jak je hladký průběh Vašeho podnikání důležitý zřídili jsme Hot-line +420 608 294 851. Více informací»

 

Konvektomat

Konvektomaty jsou základem každé profesionální kuchyně. Jsou schopny pojmout velké množství pokrmů bez smíchání chutí a výrazně šetří náklady na provoz celé kuchyně, protože obsahuje několik spotřebičů v jednom. Používají se pro mnoho způsobů tepelné úpravy – například pečení, smažení, grilování, vaření na páře nebo blanžírování. Jídlo připravované v konvektomatu má vyšší nurtriční hodnotu a zachová se v něm mnohem vyšší množství vitamínů, v porovnání s běžnými způsoby tepelné úpravy. Hlavními způsoby provozu jsou pára, horký vzduch nebo jejich kombinace. Také je možnost nastavit úroveň vlhkosti, která má také veliký vliv na kvalitu pokrmu.

Naše firma nabízí konvektomaty nejvyšší kvality, které produkuje firma Salvis. Tato společnost se řídí krédem současných kuchařů: rychle, ekonomicky, jednoduše a vždy s nejvyšší kvalitou – když k tomuto přidáme nejmodernější technologie a působivý design, jedná se o ideální volbu i do Vaší kuchyně.

Co je to konvektomat?

Konvektomat a jeho využití

Konvektomaty Rational

Detailní popis všech námi nabízených konvektomatů Vám rádi poskytneme, neváhejte nás tedy kontaktovat.

konvektomat

 


Návrhy nekomerčních kuchyní se zabývá následující článek:Bytový architekt v kuchyni

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *