Produkty 2P Gastro

Objednejte si přes nás gastro produkty prvotřídní kvality od výrobců Salvis, Winterhalter, Blanco, Hiber a mnoha dalších. Ať už potřebujete konvektomat, gastro digestoř nebo chladící box, jste tu správně. Více informací»

Projekty kuchyní

Potřebujete profesionální projekt pro Vaší kuchyni? Díky naší spolupráci s řadou českých renomovaných kuchařů Vám zajistíme perfektní projekt pro Váš nový provoz. Více informací»

Gastro servis

Ať už potřebujete pravidelnou kontrolu, servis nebo gastro pohotovost, jsme tady vždy pro Vás. A protože si uvědomujeme, jak je hladký průběh Vašeho podnikání důležitý zřídili jsme Hot-line +420 608 294 851. Více informací»

 

Hiber

Chladící skříně a boxy jsou doménou právě firmy Hiber, která je považována díky své velikosti a obratu v této oblasti za vůdce na trhu. Své závody má například v zemích Belgii, Austrálii, Kanadě a v mnoha dalších. Dodávají zařízení pro hotely, restaurace, jídelny, ale i stánky se zmrzlinou a pro mnoho dalších provozů.

Velice zajímavá je na firmě Hiber její schopnost separovat jednotlivé závody, kdy se každý stává maximálním odborníkem právě na segment trhu, pro který vyrábí. Velice často se právě díky tomu v něm stane absolutní špičkou.

Všechny tyto důvody vedly k tomu, že jsme zařadili mezi své produkty také zboží této firmy Hiber. Kontaktujte nás tedy a my Vám najdeme řešení od této jedničky na trhu chladírenských technologií.

HIber