Produkty 2P Gastro

Objednejte si přes nás gastro produkty prvotřídní kvality od výrobců Salvis, Winterhalter, Blanco, Hiber a mnoha dalších. Ať už potřebujete konvektomat, gastro digestoř nebo chladící box, jste tu správně. Více informací»

Projekty kuchyní

Potřebujete profesionální projekt pro Vaší kuchyni? Díky naší spolupráci s řadou českých renomovaných kuchařů Vám zajistíme perfektní projekt pro Váš nový provoz. Více informací»

Gastro servis

Ať už potřebujete pravidelnou kontrolu, servis nebo gastro pohotovost, jsme tady vždy pro Vás. A protože si uvědomujeme, jak je hladký průběh Vašeho podnikání důležitý zřídili jsme Hot-line +420 608 294 851. Více informací»

 

Gastro zařízení

Naše firma poskytuje širokou škálu gastro zařízení. Z níže uvedeného seznamu můžete vybrat ten, který zajímá konkrétně Vás. Nebo si můžete blíže přečíst o skvělých značkách, jejichž jsme hrdými partnery.

Výběr často navštěvovaných produktů:

Naši partneři:

Nabízíme Vám také mnoho produktů formou bazaru gastro zařízení. Neváhejte nás proto kontaktovat.

gastro zařízení

Zařízení pro velkokuchyně

Vaříte denně několik stovek jídel? To Vás nejspíš bude zajímat Salvis-ProfiLine. Spolehlivý partner pro gastro zařízení každé velkokuchyně.

Ať už jde o závodní, školní stravování nebo snad o velký hotel, Salvis-ProfiLine zvládne velice efektivně každý úkol. Jedná se o sadu vysoce kvalitních samostatně stojících zařízení s prověřenou technologií a robustní konstrukcí.

S řada elektrických nebo plynových gastro zařízení Vám umožní připravit jedinečné pokrmy, které ocení každý zákazník. Navíc slibují výhodný poměr ceny a výkonu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *