Produkty 2P Gastro

Objednejte si přes nás gastro produkty prvotřídní kvality od výrobců Salvis, Winterhalter, Blanco, Hiber a mnoha dalších. Ať už potřebujete konvektomat, gastro digestoř nebo chladící box, jste tu správně. Více informací»

Projekty kuchyní

Potřebujete profesionální projekt pro Vaší kuchyni? Díky naší spolupráci s řadou českých renomovaných kuchařů Vám zajistíme perfektní projekt pro Váš nový provoz. Více informací»

Gastro servis

Ať už potřebujete pravidelnou kontrolu, servis nebo gastro pohotovost, jsme tady vždy pro Vás. A protože si uvědomujeme, jak je hladký průběh Vašeho podnikání důležitý zřídili jsme Hot-line +420 608 294 851. Více informací»

 

Gastro vybavení Plzeň

Hledáte vhodné gastro vybavení pro Váš podnik v Plzni a chcete slyšet názor odborníků? Chcete ty nejkvalitnější značky a produkty? 2P Gastro tu je pro Vás! Našim klientům poskytujeme individuální a profesionální přístup, a dokážeme na gastro vybavení zprostředkovat i výhodnější cenu.

Nabízíme konvektomaty, sporáky, fritézy, myčky na nádobí, digestoře, dřezy nebo chladící techniku. Zkrátka veškeré gastro vybavení, které budete ve své kuchyni potřebovat. A to vše od značek, která jsou špičkami v oboru – Salvis, Blanco, Winterhalter, Ambach, Coldline, Wamsler, Hiber nebo Rational.

gastro vybavení Plzeň

Základní gastro vybavení každé profesionální kuchyně by měl býtkonvektomat. Ty nabízíme od firemSalvisa Rational. Konvektomaty jsou schopny pojmout velké množství pokrmů bez smíchání chutí, a výrazně šetří náklady na provoz celé kuchyně. Také platí, že jídlo tepelně upravované v konvektomatu má vyšší nutriční hodnotu a zachová se v něm mnohem více vitamínu.

Gastro vybavení od nás je sázka na jistotu!