Produkty 2P Gastro

Objednejte si přes nás gastro produkty prvotřídní kvality od výrobců Salvis, Winterhalter, Blanco, Hiber a mnoha dalších. Ať už potřebujete konvektomat, gastro digestoř nebo chladící box, jste tu správně. Více informací»

Projekty kuchyní

Potřebujete profesionální projekt pro Vaší kuchyni? Díky naší spolupráci s řadou českých renomovaných kuchařů Vám zajistíme perfektní projekt pro Váš nový provoz. Více informací»

Gastro servis

Ať už potřebujete pravidelnou kontrolu, servis nebo gastro pohotovost, jsme tady vždy pro Vás. A protože si uvědomujeme, jak je hladký průběh Vašeho podnikání důležitý zřídili jsme Hot-line +420 608 294 851. Více informací»

 

Gastro sporák

Sporák je jedním z nejvyužívanějších spotřebičů v každé kuchyni. To si naše firma samozřejmě uvědomuje, proto spolupracujeme s řadou prvotřídních kuchařů. Jejich zkušenosti používáme k vybírání těch nejspolehlivějších dodavatelů. Jedním z nich je i švýcarská firma SALVIS, od které odebíráme právě gastro sporáky.

Jejich důraz kladený na technologický pokrok, vysokou úroveň hygieny a hospodárnost Vám dodá velký náskok před konkurencí. Kontaktujte nás a my Vám navrhneme řešení přímo pro Vás.

Gastro sporák

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *