Produkty 2P Gastro

Objednejte si přes nás gastro produkty prvotřídní kvality od výrobců Salvis, Winterhalter, Blanco, Hiber a mnoha dalších. Ať už potřebujete konvektomat, gastro digestoř nebo chladící box, jste tu správně. Více informací»

Projekty kuchyní

Potřebujete profesionální projekt pro Vaší kuchyni? Díky naší spolupráci s řadou českých renomovaných kuchařů Vám zajistíme perfektní projekt pro Váš nový provoz. Více informací»

Gastro servis

Ať už potřebujete pravidelnou kontrolu, servis nebo gastro pohotovost, jsme tady vždy pro Vás. A protože si uvědomujeme, jak je hladký průběh Vašeho podnikání důležitý zřídili jsme Hot-line +420 608 294 851. Více informací»

 

Gastro servis

Když všechno běží hladce, zdá se, že to tak půjde na věky. Kdo však už jednou zažil ve svém provozu poruchu ví, o jak stresující záležitost se jedná. Myslete na budoucnost a zajistěte si cyklické preventivní kontroly od vyškoleného technika z našeho gastro servisu. Už se snad něco stalo a potřebujete gastro pohotovost? Využijte naši hotline.

Gastro servis: +420 608 294 851

gastro servis

S čím vším se na náš gastro servis můžete spolehnout?

Zajišťujeme i montáž, technickou podporu v rámci naší gastro poradny, záruční a pozáruční servis gastronomického zařízení. Zkrátka vše, co vás ohledně gastro servisu může napadnout.

Vzhledem k vysoké profesionalitě je možné zajistit montáž ve velmi krátkých termínech.

Při řešení gastro servisu a oprav prosazujeme u našich klientů preventivní metodu. Prostřednictvím cyklických preventivních prohlídek a kontrol snižujeme následné náklady případných poruch strojů u zákazníků. Při této prevenci klademe důraz na komplexnost, tedy nekontrolujeme jen gastronomické zařízení, ale i související příslušenství jako jsou změkčovače vody, dávkovače chemických prostředků (mycí a oplachové) atd.

Opravy, které by narušily provoz, jsou na přání zákazníka prováděny mimo pracovní dobu.

Zde jsou největší výhody našeho gastro servisu:

– servis do 24 hodin od nahlášení poruchy vč. sobot, nedělí a svátků

– okamžité odstranění závady, případně objednání náhradních dílů

– používání pouze originálních dílů vč. technické dokumentace

– řešení technických problémů se zařízením vč. konzultace s výrobcem

– cenově výhodné cyklické preventivní gastro servis zařízení vč. souvisejícího příslušenství

– zajištění plynových a elektrických revizí

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *