Produkty 2P Gastro

Objednejte si přes nás gastro produkty prvotřídní kvality od výrobců Salvis, Winterhalter, Blanco, Hiber a mnoha dalších. Ať už potřebujete konvektomat, gastro digestoř nebo chladící box, jste tu správně. Více informací»

Projekty kuchyní

Potřebujete profesionální projekt pro Vaší kuchyni? Díky naší spolupráci s řadou českých renomovaných kuchařů Vám zajistíme perfektní projekt pro Váš nový provoz. Více informací»

Gastro servis

Ať už potřebujete pravidelnou kontrolu, servis nebo gastro pohotovost, jsme tady vždy pro Vás. A protože si uvědomujeme, jak je hladký průběh Vašeho podnikání důležitý zřídili jsme Hot-line +420 608 294 851. Více informací»

 

Gastro ohřívací vana

Ohřívací vany jsou důležitou součástí každé kuchyně. Pomocí systému horké vody je možné udržovat pokrmy horké dlouhou dobu. Tím máte možnost klasicky vydávat stovky porcí a zabráníte jejich stydnutí.

Důležitá je opět jejich kvalita, spolehlivost a možnost regulace teploty. Námi dodávané ohřívací vany vždy tyto možnosti obsahují, díky tomu se na ně můžete prakticky kdykoliv spolehnout. Pro bližší informace nejen o ohřívacích vanách nás kontaktujte.

gastro-zarizeni

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *