Produkty 2P Gastro

Objednejte si přes nás gastro produkty prvotřídní kvality od výrobců Salvis, Winterhalter, Blanco, Hiber a mnoha dalších. Ať už potřebujete konvektomat, gastro digestoř nebo chladící box, jste tu správně. Více informací»

Projekty kuchyní

Potřebujete profesionální projekt pro Vaší kuchyni? Díky naší spolupráci s řadou českých renomovaných kuchařů Vám zajistíme perfektní projekt pro Váš nový provoz. Více informací»

Gastro servis

Ať už potřebujete pravidelnou kontrolu, servis nebo gastro pohotovost, jsme tady vždy pro Vás. A protože si uvědomujeme, jak je hladký průběh Vašeho podnikání důležitý zřídili jsme Hot-line +420 608 294 851. Více informací»

 

Gastro nábytek

Kvalitní gastro nábytek přesně sedící do Vašeho provozu, se zásuvkami připravenými na standardní velikosti nádobí. To vše z nerezu, aby vyhovoval těm nejpřísnějším hygienickým normám. Takový, aby pro něj každodenní zátěž stovek jídel, nebyl problém.

Takový je nerezový nábytek gastro. Díky němu získáváte obrovskou výhodu. Vše je na tom správném místě a vždy při ruce. Navržené námi tak, aby Vám to přesně vyhovovalo. Náhlý nápor objednávek nyní nebude problém.

Chcete poznat náš gastro nábytek blíže? Kontaktujte nás, prosím.

Gastro nábytek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *