Produkty 2P Gastro

Objednejte si přes nás gastro produkty prvotřídní kvality od výrobců Salvis, Winterhalter, Blanco, Hiber a mnoha dalších. Ať už potřebujete konvektomat, gastro digestoř nebo chladící box, jste tu správně. Více informací»

Projekty kuchyní

Potřebujete profesionální projekt pro Vaší kuchyni? Díky naší spolupráci s řadou českých renomovaných kuchařů Vám zajistíme perfektní projekt pro Váš nový provoz. Více informací»

Gastro servis

Ať už potřebujete pravidelnou kontrolu, servis nebo gastro pohotovost, jsme tady vždy pro Vás. A protože si uvědomujeme, jak je hladký průběh Vašeho podnikání důležitý zřídili jsme Hot-line +420 608 294 851. Více informací»

 

Gastro myčky

Servírujte jídlo vždy na těch nejčistších podnosech! To je jedna ze známek kvality v každém gastronomickém podniku.

Abychom Vám mohli poskytnout TOP gastro myčky na trhu, spojili jsme síly s německou společností Winterhalter. Nabídka je tedy velice pestrá:

  • Myčky podstolové
  • Myčky průchozí
  • Myčky na kuchyňské nádobí
  • Myčky pásové
  • Myčky s automatickým posuvem košů

Gastro myčky Winterhalter šetří jak provozní náklady, tak i životní prostředí. To je výsledek vysoce moderních technologií, které byly už mnohokrát vyznamenány odbornými komisemi na mezinárodní úrovni. Charakteristickým znakem pro tyto gastro myčky je také velice snadná obsluha. To jistě oceníte Vy i Vaši zaměstnanci!

Máte zájem o koupi a chcete poradit s výběrem? Kontaktuje nás!

 

Gastro myčky nádobí

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *