Produkty 2P Gastro

Objednejte si přes nás gastro produkty prvotřídní kvality od výrobců Salvis, Winterhalter, Blanco, Hiber a mnoha dalších. Ať už potřebujete konvektomat, gastro digestoř nebo chladící box, jste tu správně. Více informací»

Projekty kuchyní

Potřebujete profesionální projekt pro Vaší kuchyni? Díky naší spolupráci s řadou českých renomovaných kuchařů Vám zajistíme perfektní projekt pro Váš nový provoz. Více informací»

Gastro servis

Ať už potřebujete pravidelnou kontrolu, servis nebo gastro pohotovost, jsme tady vždy pro Vás. A protože si uvědomujeme, jak je hladký průběh Vašeho podnikání důležitý zřídili jsme Hot-line +420 608 294 851. Více informací»

 

Gastro lednice

Gastro lednice prodáváme od značky Coldline, Hiber, což jsou jedni z předních evropských výrobců chladicí techniky. Díky spolupráci s nimi nám můžete sdělit Vaše přání a potřeby a být si naprosto jisti, že Vám vyhovíme.

Díky našim vztahům přímo s výrobci můžete nakupovat gastro lednice za daleko výhodnější ceny, než kdybyste kupovali tyto gastro zařízení sami.

Kontaktujte nás proto na telefonním čísle v našich kontaktech, na e-mail info@2pgastro.cz nebo napište do komentářů pod tuto stránku kontakt na Vás, abychom se Vám mohli ozvat nazpět.

gastro lednice