Produkty 2P Gastro

Objednejte si přes nás gastro produkty prvotřídní kvality od výrobců Salvis, Winterhalter, Blanco, Hiber a mnoha dalších. Ať už potřebujete konvektomat, gastro digestoř nebo chladící box, jste tu správně. Více informací»

Projekty kuchyní

Potřebujete profesionální projekt pro Vaší kuchyni? Díky naší spolupráci s řadou českých renomovaných kuchařů Vám zajistíme perfektní projekt pro Váš nový provoz. Více informací»

Gastro servis

Ať už potřebujete pravidelnou kontrolu, servis nebo gastro pohotovost, jsme tady vždy pro Vás. A protože si uvědomujeme, jak je hladký průběh Vašeho podnikání důležitý zřídili jsme Hot-line +420 608 294 851. Více informací»

 

Gastro fritézy

Gastro fritéza je důležitým pomocníkem v každé kuchyni. Při fritování je pokrm ponořen do horkého oleje, příprava je proto rovnoměrnější a rychlejší. Moderní gastro fritovací hrnec má možnost regulovat teplotu oleje, čímž nedochází k nezdravému připálení oleje. Nabízíme špičkové gastro elektrické fritézy od společnosti Salvis, jež Vám poskytnou nejmodernější technologii, vysokou kapacitu, nadprůměrný výkon a všestrannost. Tím pádem si jsme jisti, že tyto gastro fritézy budou správnou volbou i pro Vás. Kontaktujte nás.

gastro fritéza

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *