Produkty 2P Gastro

Objednejte si přes nás gastro produkty prvotřídní kvality od výrobců Salvis, Winterhalter, Blanco, Hiber a mnoha dalších. Ať už potřebujete konvektomat, gastro digestoř nebo chladící box, jste tu správně. Více informací»

Projekty kuchyní

Potřebujete profesionální projekt pro Vaší kuchyni? Díky naší spolupráci s řadou českých renomovaných kuchařů Vám zajistíme perfektní projekt pro Váš nový provoz. Více informací»

Gastro servis

Ať už potřebujete pravidelnou kontrolu, servis nebo gastro pohotovost, jsme tady vždy pro Vás. A protože si uvědomujeme, jak je hladký průběh Vašeho podnikání důležitý zřídili jsme Hot-line +420 608 294 851. Více informací»

 

Gastro bazar Plzeň

Nechte nás, abychom se postarali o Vaše staré a již nevyužívané gastro vybavení! Pro tyto účely vedeme i jeden z nejspolehlivějších Gastro bazarů v Plzni. Máme zájem o konvektomaty, fritézy, sporáky, salamandery, digestoře, chladící techniku i myčky nádobí. Najdeme novou kuchyň spotřebičům všeho druhu a stáří!

Léta zkušeností v oboru nás mimo jiné naučilo nastavovat cenu tak, aby to bylo výhodné pro obě strany. V Gastro bazaru Plzeň Vás tak nenecháme prodělat! Prodáváme i vykupujeme za férových podmínek.

Pokud tedy vlastníte nepoužívaný spotřebič, který chcete v našem plzeňském gastro bazaru výhodně prodat nebo Vás zajímá aktuální nabídka, kontaktujte nás!