Produkty 2P Gastro

Objednejte si přes nás gastro produkty prvotřídní kvality od výrobců Salvis, Winterhalter, Blanco, Hiber a mnoha dalších. Ať už potřebujete konvektomat, gastro digestoř nebo chladící box, jste tu správně. Více informací»

Projekty kuchyní

Potřebujete profesionální projekt pro Vaší kuchyni? Díky naší spolupráci s řadou českých renomovaných kuchařů Vám zajistíme perfektní projekt pro Váš nový provoz. Více informací»

Gastro servis

Ať už potřebujete pravidelnou kontrolu, servis nebo gastro pohotovost, jsme tady vždy pro Vás. A protože si uvědomujeme, jak je hladký průběh Vašeho podnikání důležitý zřídili jsme Hot-line +420 608 294 851. Více informací»

 

Dřezy Blanco

Firma Blanco má v nabídce široký sortiment kvalitních dřezů, které zdobí originální design a dokonalé provedení. Gastro dřezy Blanco se dělají nerezové, granitové a keramické.

Nerezové dřezy Blanco jsou vyrobeny z kvalitní nerezové oceli, která okouzluje svou přirozeností a znamenitými vlastnostmi. V nabídce jsou například nerezové dřezy s odkapem, s vaničkou, rohové a další.

Granitové dřezy Blanco jsou nepřekonatelně trvanlivé a snadno udržovatelné. V nabídce naleznete grantové dřezy s odkapem, rohové, s vaničkou a mnohé další. Také máme oblíbené granitové dřezy Blanco Dalago 6.

Keramické dřezy Blanco v čase neblednou a uchovávají si stále stejný vzhled. Díky vysokým nárokům kladeným na jejich výrobu jsou odolné vůči nárazům, všem běžným čistícím, prostředkům, chemikáliím a dokonce i kuchyňským bělidlům.

Máte zájem o celou naši nabídku firmy Blanco nebo o jakékoliv jiné služby? Kontaktujte nás.

Dřezy Blanco

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *