Produkty 2P Gastro

Objednejte si přes nás gastro produkty prvotřídní kvality od výrobců Salvis, Winterhalter, Blanco, Hiber a mnoha dalších. Ať už potřebujete konvektomat, gastro digestoř nebo chladící box, jste tu správně. Více informací»

Projekty kuchyní

Potřebujete profesionální projekt pro Vaší kuchyni? Díky naší spolupráci s řadou českých renomovaných kuchařů Vám zajistíme perfektní projekt pro Váš nový provoz. Více informací»

Gastro servis

Ať už potřebujete pravidelnou kontrolu, servis nebo gastro pohotovost, jsme tady vždy pro Vás. A protože si uvědomujeme, jak je hladký průběh Vašeho podnikání důležitý zřídili jsme Hot-line +420 608 294 851. Více informací»

 

Chladicí skříně

Velká většina restaurací, jídelen a ostatních provozů potřebuje ke svému hladkému chodu uchovávání potravin chladicí skříně. Bez této možnosti vznikají obrovské ztráty znehodnocením potravin.

Toto si samozřejmě jako firma dbající na perfektní spolehlivost a kvalitu produktů, které prodáváme, uvědomujeme. Můžete se tedy na nás bez obav spolehnout. Navrhneme Vám řešení přímo na míru a takovou gastro chladicí skříně, aby seděla právě Vám. Kontaktujte nás tedy na telefonním čísle 373 543 481.

chladici_skrin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *