Produkty 2P Gastro

Objednejte si přes nás gastro produkty prvotřídní kvality od výrobců Salvis, Winterhalter, Blanco, Hiber a mnoha dalších. Ať už potřebujete konvektomat, gastro digestoř nebo chladící box, jste tu správně. Více informací»

Projekty kuchyní

Potřebujete profesionální projekt pro Vaší kuchyni? Díky naší spolupráci s řadou českých renomovaných kuchařů Vám zajistíme perfektní projekt pro Váš nový provoz. Více informací»

Gastro servis

Ať už potřebujete pravidelnou kontrolu, servis nebo gastro pohotovost, jsme tady vždy pro Vás. A protože si uvědomujeme, jak je hladký průběh Vašeho podnikání důležitý zřídili jsme Hot-line +420 608 294 851. Více informací»

 

Chladicí boxy

Jelikož katalog našich dodavatelů Coldline a Hiber je velice obsáhlý, nabízíme chladicí boxy velkého množství druhů a velikostí. Produkty tohoto italského dua spojují moderní technologie a neobyčejný design.

Tyto chladicí boxy Vám také značně ušetří čas i peníze! Spotřebovávají minimální možné množství energie a při rozmrazování běží jen po takový čas, který je opravdu nutný. Jsou tedy velmi šetrné k životnímu prostředí!

Kontaktujte nás, a my vybereme vhodné zařízení i pro Vás!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *