Produkty 2P Gastro

Objednejte si přes nás gastro produkty prvotřídní kvality od výrobců Salvis, Winterhalter, Blanco, Hiber a mnoha dalších. Ať už potřebujete konvektomat, gastro digestoř nebo chladící box, jste tu správně. Více informací»

Projekty kuchyní

Potřebujete profesionální projekt pro Vaší kuchyni? Díky naší spolupráci s řadou českých renomovaných kuchařů Vám zajistíme perfektní projekt pro Váš nový provoz. Více informací»

Gastro servis

Ať už potřebujete pravidelnou kontrolu, servis nebo gastro pohotovost, jsme tady vždy pro Vás. A protože si uvědomujeme, jak je hladký průběh Vašeho podnikání důležitý zřídili jsme Hot-line +420 608 294 851. Více informací»

 

Capitop

Capitop je skvělé zařízení, které Vám usnadní spoustu práce. Naprosto revolučně totiž kombinuje varný kotel s míchacím ramenem a víceúčelovou sklopnou pánev. Díky tomu získáte velkou flexibilitu na velmi malém prostoru. Pro své zákazníky budete tak moci uvařit až 100 různých receptů.

Toto gastro zařízení můžete použít ve veškerých jídelnách, školních kuchyních nebo jiných provozech. Je vhodné ale i pro kulinářské průmyslové laboratoře.

Silné stránky zařízení Capitop:

  • Kapacita 80 – 150 porcí
  • Kombinace varného kotle a sklopné pánve umožňují velkou flexibilitu
  • Varný kotel: Sonda v nádobě
  • Sklopná pánev: Teplotní sonda
  • Vytahovací ruční sprcha
  • Otočné výpustné vany pro usnadnění čištění

Přečtěte si více o jednotlivých částech gastro zařízení Capitop:

varny-kotel-sklopna-panev