Produkty 2P Gastro

Objednejte si přes nás gastro produkty prvotřídní kvality od výrobců Salvis, Winterhalter, Blanco, Hiber a mnoha dalších. Ať už potřebujete konvektomat, gastro digestoř nebo chladící box, jste tu správně. Více informací»

Projekty kuchyní

Potřebujete profesionální projekt pro Vaší kuchyni? Díky naší spolupráci s řadou českých renomovaných kuchařů Vám zajistíme perfektní projekt pro Váš nový provoz. Více informací»

Gastro servis

Ať už potřebujete pravidelnou kontrolu, servis nebo gastro pohotovost, jsme tady vždy pro Vás. A protože si uvědomujeme, jak je hladký průběh Vašeho podnikání důležitý zřídili jsme Hot-line +420 608 294 851. Více informací»

 

Café Papáto Rokycany

Až budete mít cestu do Rokycan, nezapomeňte se zastavit v Café Papáto na vynikající obědová meníčka, polévky a něco sladkého na závěr oběda. Vše připraveno v novém konvektomatu švýcarského výrobce SALVIS,  na centrálním varném bloku a dalších gastro vychytávkách…  Do rekonstrukce původního provozu jsme se pustili od podlahy, bourala se příčka, kompletně jsme předělávali elektroinstalaci, vodoinstalaci a další související stavební práce. Montáž nové gastrotechnologie následovala ihned poté…. a pak již nastoupili jiní mistři, vlastně mistryně 🙂 Určitě si pochutnáte ….20170404_200110 20170404_200052 20170404_200059

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *