Produkty 2P Gastro

Objednejte si přes nás gastro produkty prvotřídní kvality od výrobců Salvis, Winterhalter, Blanco, Hiber a mnoha dalších. Ať už potřebujete konvektomat, gastro digestoř nebo chladící box, jste tu správně. Více informací»

Projekty kuchyní

Potřebujete profesionální projekt pro Vaší kuchyni? Díky naší spolupráci s řadou českých renomovaných kuchařů Vám zajistíme perfektní projekt pro Váš nový provoz. Více informací»

Gastro servis

Ať už potřebujete pravidelnou kontrolu, servis nebo gastro pohotovost, jsme tady vždy pro Vás. A protože si uvědomujeme, jak je hladký průběh Vašeho podnikání důležitý zřídili jsme Hot-line +420 608 294 851. Více informací»

 

Bytový architekt v kuchyni

Už máte ucelenou představu o své vysněné kuchyni? Současný trh nabízí tolik možností, jak by mohla vypadat nová kuchyně: téměř neomezené palety barev, strukturované povrchy, různorodé materiály… Na trhu je rovněž pestrá nabídka komponentů, které zvyšují komfort a užitnou hodnotu vybrané kuchyně: kování, úchytky, vnitřní vybavení, dřezy, spotřebiče…

Jak sladit vaše požadavky s možnostmi interiéru? Jestliže jste se rozhodli, aby vám návrh kuchyně vypracoval bytový architekt, určitě jste udělali dobře. Do každého navrženého projektu kuchyně se designér snaží vnést funkčnost, praktičnost, vámi preferovaný styl, ale také nepochybnou originalitu východiska přesně podle daného stavu a potřeby. Klienti mohou využít komplexní službu od spolupráce na projektu stavby, přes ucelený koncept interiéru až po realizaci. Návrhy kuchyní vás můžou upozornit na možná rizika, kterých byste si bez designera nevšimli. Také vám doporučí správné možnosti řešení tak, abyste se ve své kuchyni cítili pohodlně a bezpečně.

Než se setkáte s bytovým architektem, který pro vás připraví kvalitní návrhy kuchyní, promyslete si několik otázek:

Co všechno, a v jakém množství budete v kuchyňské lince skladovat?

Jaké spotřebiče v kuchyni chcete mít?

Je pro vás kuchyň středobodem celého bytu?

Za jakou finanční částku žádáte kuchyň pořídit?

Jak často vaříte?

Kolik je členů rodiny?

Není podstatné, jak velký máte prostor k dispozici, ale jak jej dokáže bytový architekt zužitkovat! Jestliže se pro designera nerozhodnete, přesto vám přejeme, aby vaše kuchyň byla dispozičně i cenově vyhovující.