Produkty 2P Gastro

Objednejte si přes nás gastro produkty prvotřídní kvality od výrobců Salvis, Winterhalter, Blanco, Hiber a mnoha dalších. Ať už potřebujete konvektomat, gastro digestoř nebo chladící box, jste tu správně. Více informací»

Projekty kuchyní

Potřebujete profesionální projekt pro Vaší kuchyni? Díky naší spolupráci s řadou českých renomovaných kuchařů Vám zajistíme perfektní projekt pro Váš nový provoz. Více informací»

Gastro servis

Ať už potřebujete pravidelnou kontrolu, servis nebo gastro pohotovost, jsme tady vždy pro Vás. A protože si uvědomujeme, jak je hladký průběh Vašeho podnikání důležitý zřídili jsme Hot-line +420 608 294 851. Více informací»

 

Blanco

Společnost Blanco Professional CZ spol. s r. o. je výrobcem skvělých dřezů, baterií a dalších produktů, které musejí splňovat ta nejpřísnější kritéria v oblasti hygieny.

Specialitou firmy Blanco je vyrábění převážně nerezových dřezů, které se výborně hodí do mnoha restaurací, jídelen a gastro provozů. Většinou jsou vyráběna zařízení přímo zákazníkovi na míru. Tak aby dokonale seděla na potřeby klienta.

Chcete si také vyzkoušet praktičnost a spolehlivost dřezů Blanco? Kontaktujte nás.

Blanco

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *